1

Про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю «Атоменергосервіс» (ТОВ «Атоменергосервіс») засноване в 2000 році у м. Києві.

Підприємство спеціалізується на виконанні науково-дослідних робіт в сфері аналізу та підвищення ядерної та радіаційної безпеки енергоблоків АЕС з реакторами ВВЕР.Основними напрямами діяльності підприємства є:

• Вивчення, створення та впровадження ядерних технологій

• Інженерні та консультаційні послуги в галузі ядерної енергетики

• Виконання науково-дослідних робіт в сфері аналізу та підвищення ядерної та радіаційної безпеки українських АЕС


За період існування ТОВ «Атоменергосервіс» отримано значний практичний досвід у сфері атомної енергетики та виконано значний обсяг робіт з цих напрямків.


ТОВ «Атоменергосервіс» забезпечене кваліфікованим керівним та інженерно-технічним персоналом, який має великий практичний досвід в цій області для всіх типів діючих енергоблоків українських АЕС. На даний час підприємством успішно реалізований ряд великих національних і міжнародних проектів, при розробці яких формувались команди чисельністю до 100 інженерних працівників.


Продукція підприємства відповідає стандартам якості і вимогам національних регулюючих документів. Для досягнення цієї цілі на підприємстві розроблена і впроваджена система управління якістю. Якість наданих послуг забезпечується за допомогою виконання робіт на системній основі у відповідності з внутрішніми документами підприємства, розробленими таким чином, щоб попередити появу невідповідностей продукції на всіх стадіях виконання робіт. Виконання і ефективність системи управління якістю визначається шляхом проведення аналізу діяльності, моніторингу процесів та продукції, а також внутрішніх і зовнішніх аудиторських перевірок.