1

ТОВ «Атоменергосервіс» спеціалізується на виконанні та розробці:

• Науково-дослідних робіт у сфері аналізу та підвищення ядерної та радіаційної безпеки енергоблоків АЕС з реакторами ВВЕР та інших ядерних установок

• Інжинірингових та експертно-аналітичних робіт в галузі атомної енергетики

• Проектної та експлуатаційної документації для АЕС, сховищ відпрацьованого ядерного палива, та інших ядерно-небезпечних об'єктів

Продукція підприємства відповідає діючим стандартам якості і вимогам національних регулюючих документів. Якість послуг, що надаються, забезпечується шляхом виконання робіт на системній основі у відповідності з внутрішніми документами підприємства, розробленими таким чином, щоб попередити появу невідповідностей продукції на всіх стадіях виконання робіт. Для підвищення якості наданих послуг на підприємстві проводиться моніторинг процесів, аналіз діяльності та продукції, а також аудиторські перевірки.

Підприємством успішно пройдена процедура оцінки виробників продукції та постачальників послуг ДП «НАЕК «Енергоатом» і прийнято офіційне рішення про затвердження ТОВ «Атоменергосервіс» в якості постачальника.

За період існування ТОВ «Атоменергосервіс» отримано значний практичний досвід у сфері атомної енергетики та виконано великий обсяг робіт за наступними напрямками:

Аналіз безпеки АЕС

Розробка розрахункових моделей технологічних систем і елементів АЕС

Розробка і підтримка нормативноїіексплуатаційної документації